Komunita příznivců a pedagogů z praxe
(databáze)

O nás & Komunita příznivců

Základem našich aktivit je vzdělávání budoucích učitelů v bakalářských a magisterských oborech se zaměřením na vzdělávání. Věnujeme se také výzkumu, a to zejména v pedagogicko-didaktické oblasti. Naši hlavní webovou prezentaci na webu Přírodovědecké fakulty naleznete zde: https://www.natur.cuni.cz/biologie/ucitelstvi/

Kromě přípravy budoucích učitelů se intenzivně věnujeme i rozšiřování kompetencí pedagogů z praxe. Pro ně jsou organizovány samostatné vzdělávací programy, praktická cvičení a exkurze. Snažíme se s nimi tedy být v kontaktu a poskytovat jim metodickou oporu a možnosti dalšího vzdělávání.

V rámci Katedry učitelství a didaktiky biologie PřF UK je spravována databáze kontaktů, do které se může přihlásit kdokoli z Vás. Těmto osobám pak zasíláme několikrát ročně tzv. newsletter. V něm můžete nalézt různé nabídky na kurzy, exkurze či semináře, tipy na výukové materiály či možnosti zapojení se do výzkumu. Databáze je sice určena primárně pro učitelskou profesi, ale je otevřena i dalším zájemcům o tento typ spolupráce.

Pokud máte zájem o přidání do databáze, přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže. ☺

Pokud byste již občasné newslettery nechtěli dostávat a přejete si odhlásit z databáze, můžete tak učinit zde.